Kurz detskej jogy

Prečo by deti mali cvičiť jogu?

Cvičenie jogy by malo deťom prinášať predovšetkým radosť z pohybu a sebauvedomenie. Pravidelným cvičením jogy deti získajú pružnejšie a zdravšie telo a myseľ, lepšiu koordináciu a rovnováhu, budú sa vedieť lepšie sústrediť a relaxovať. Joga im pomôže ľahšie zvládať stresové situácie, rozvíja fantáziu, úctu k sebe, ale aj okoliu.

Pohyb pre deti je prirodzený a nie je potrebné potláčať ich energiu. Je však potrebné nájsť rovnováhu medzi pohybom, hravosťou a schopnosťou vedieť sa sústrediť a relaxovať. Na kurze sa budem opierať aj poznatky z ayurvedy a detičky rozdelíme do rôznych typov (vietor, zem,atd). Každé dieťa je jedinečné a unikátne a podľa toho sa budem snažiť prispôsobiť každú hodinu. Budem sa snažiť deti naučiť počúvať svoje telo, vedieť vyjadrit svoje pocity no zároveň rešpektovať druhých. Zameriam sa na dychové a relaxačne techniky a neskôr na správne prevedenie jogovych pozicií.

Joga učí deti rozvíjať ich schopnosti v nesúťaživom prostredí. Joga je všetko čo robíme v prítomnom okamihu a vedome, čo znamená že deti sú jogou od narodenia a časom a rôznymi vplyvmi to strácajú. Ja im to pomôžem znova objaviť.

Cena kurzu: 75 EUR (každý pondelok od 11.9.2018 o 16:30), 15x lekcia

Maximálny počet detí v kurze: 10

V prípade záujmu píšte email

Teším sa na všetky detičky :).
Maťa (viac sa o mne dočítate Tu  : )

V prípade záujmu o lekcie nás prosím kontaktujte na: info@tinichrisi.sk alebo zaslaním správy na facebooku