Meditácia s krištáľovými miskami s Martinkou Šedlbauer

Meditácia za sprievodu krištáľových misiek, vyrobených z kremeňa, vás navedie svojim harmonizujúcim zvukom do absolútneho relaxu. Ponorenie sa do tónov a vibrácií vám prinesie pocity uvoľnenia, ľahkosti a radosti.

Krištáľové misky sú vyrobené z kremeňa (horského krištálu) a vyznačujú sa priam sférickými zvukmi, ktoré znejú aj niekoľko minút a napĺňajú priestor harmonizujúcimi zvukmi.

Hlboké, vysoké a silne vibrujúce zvuky sú telesne citeľné, aktivujú samoliečacie procesy a môžu byť použité aj na rozšírenie vedomia. Kúpeľ v tónoch spievajúcich mís pomáha harmonizácii našich energetických tiel a čakier.

Tóny krištáľových misiek je najúčinnejšie počúvať naživo. Meditácia s miskami sa nazýva aj zvukový kúpeľ alebo zvuková masáž, čo je veľmi výstižné, lebo ich tóny sa rozvinú v priestore a je možné ich telesne cítiť. Tóny misiek sú zároveň liečivé, rozvibrovávajú vodu v nás, štartujú regeneračné procesy v bunkách. Dotýkajú sa nás výnimočným spôsobom, uvoľňujú blokády na fyzickej, emocionálnej a mentálnej úrovni. Je to dovolenka pre telo aj dušu.

Meditáciou a hrou na krištáľových miskách nás povedie Martinka Šedlbauer, ktorá je známa aj svojimi jedinečnými maľbami anjelov a mandál.

Táto hudobná meditácia sa uskutoční v nedeľu 4. 10. v dvoch hodinách:

17:00 - 15 miest
19:00 - 15 miest

Cena: 15 € / osoba

Prihlásiť sa môžete priamo v rezervačnom systéme https://tinichrisi.isportsystem.sk

Adresa podujatia:
Santosha Yoga Shala
Alžbetina 42 (1.poschodie)
Košice

Tešíme sa na vás
Maťka a Tini

V prípade záujmu o lekcie nás prosím kontaktujte na: info@tinichrisi.sk alebo zaslaním správy na facebooku