Kurz jogy pre pokročilých s Tini - VYPREDANÉ

Kurz jogy pre pokročilých je určený všetkým, ktorí majú prax v 1. sérii Ashtanga jogy a radi by sa posunuli do 2. série. Cieľom kurzu je doladiť (a dokončiť komu chýbajú posledné pozície) správne spojenie dychu a pohybu v prvej série a postupne prejsť do druhej série.

Budeme sa učiť pozíciu po pozícii časti druhej série, ako sa v nej má správne dýchať, ako ju fyzicky zvládnuť (modifikácie pre rôzne fyzické prekážky). Keďže pokročilých jogínov už zaujímajú nielen asány, ale aj pranajáma, mantry, meditácia a celá filozofia jogy, budeme si postupne prechádzať aj tieto aspekty našej spoločnej cesty.

Zámerom kurzu je, aby každý účastník vedel bezpečne praktizovať jogu, spoznával sám seba, svoje možnosti a limity, svoje radosti a bolesti a hlavne sa stal nezávislím (samozrejme kontakt s učiteľom je veľmi dôležitý pre každého z nás).

Kurz sa uskutoční každý utorok v čase od 18:30 do 19:30. V cene kurzu sú zahrnuté materiály, ktoré dostane každý účastník. Počet miest je obmedzený na maximálne 12 osôb, aby sme zachovali intimitu skupiny.

Termín: 3.4. - 19.6.2018 (stále v utorok)
Čas: 18:30 - 19:30
Kde: Harmónia - centrum sebarozvoja, Hradbová 11, Košice
Cena: 108 EUR (vrátane materiálov)

 

V prípade záujmu o lekcie nás prosím kontaktujte na: info@tinichrisi.sk alebo zaslaním správy na facebooku