Kurz jogy pre pokročilých s Tini – Intro do 2. série

Kurz jogy pre pokročilých je určený všetkým, ktorí majú prax v 1. sérii Ashtanga jogy a radi by sa posunuli do 2. série. Cieľom kurzu je doladiť (a dokončiť komu chýbajú posledné pozície) správne spojenie dychu a pohybu v prvej série a postupne prejsť do druhej série. Budeme sa učiť pozíciu po pozícii časti druhej série, ako sa v nej má správne dýchať, ako ju fyzicky zvládnuť (modifikácie pre rôzne fyzické prekážky). Keďže pokročilých jogínov už zaujímajú nielen asány, ale aj pranajáma, mantry, meditácia a celá filozofia jogy, budeme si postupne prechádzať aj tieto aspekty našej spoločnej cesty.

Zámerom kurzu je, aby každý účastník vedel bezpečne praktizovať jogu, spoznával sám seba, svoje možnosti a limity, svoje radosti a bolesti a hlavne, aby bol nezávislím od učiteľa (samozrejme kontakt s učiteľom je veľmi dôležitý pre každého z nás).

Kurz sa uskutoční každú stredu v čase od 18.15 do 19.15 (okrem 1. 5. a 8. 5.). Počet miest je obmedzený na maximálne 15 osôb, aby sme zachovali intimitu skupiny. V prípade zrušenia lekcie kurzu z nepredvídateľných dôvodov (choroba a pod.), bude lekcia nahradená 26. 6. 2019.

Termín: 3. 4. – 19. 6. 2019 (každú stredu)
Čas: 18.15 – 19.15 h
Miesto: PL štúdio, Stará Spišská cesta 1, Košice (2. poschodie)
Cena: 108 EUR

Minimálny počet pre otvorenie kurzu: 10 osôb
Maximálny počet na kurze: 15 osôb

V prípade záujmu o lekcie nás prosím kontaktujte na: info@tinichrisi.sk alebo zaslaním správy na facebooku