Zážitkový workshop – Odblokovanie čakier cez liečivé vibrácie

Srdečne Vás pozývame na zážitkový workshop venovaný tibetským spievajúcim miskám, čakrám a vedenej meditácii na odblokovanie čakier. Workshop povedie Majo Blažko.

Workshop bude rozdelený na dve časti.

V prvej časti sa budeme venovať čakrovému systému a tibetkým miskám a tomu ako misky napomáhajú pri disharmónii, alebo pri zablokovaných čakrách, ako dokážu zbaviť človeka chronických bolestí, migrény, nespavosti a pod. Každá čakra má na starosti istú časť tela, prislúchajú jej orgány, zmysly, žľazy, hormóny, elementy. Ak všetky vykonávajú svoju funkciu spávne, človek je zdravý, ale v opačnom prípade, nech sa jedná o disharmóniu ktorejkoľvek, ochorieme, alebo môžeme pociťovať nervozitu, strach alebo bolesť. Bloky čakier spôsobujú aj dávno zabudnuté situácie v našich životoch a pomaly sa ukladajú v tele, až jedného dňa prerazia na povrch v podobe vážnej choroby, alebo rôznych psychických problémov.

Druhá časť workshopu bude venovaná samotnej vedenej meditácii, kde pomocou misiek postupne prejdeme všetky čakry, myšlienkami sa ponoríme do minulosti, k situáciám ktoré nás môžu ťažiť už roky a ani o tom nevieme, alebo vieme a uzatvárame ich v sebe. Tibetské spievajúce misky sú jedinečné tým, že každá miska má vlastnú vibráciu a frekvenciu, ktoré prislúchajú k jednotlivým čakrám. Všetko sa to deje na úrovni alpha a theta hladiny, ktoré majú pre telo a myseľ priam až zázračné účinky. Workshop je určený pre každého bez rozdielu veku či zdravotného stavu. Ak má niekto v tele "tromb" - krvná zrazenina, alebo trpí trombózou, prosím o konzultáciu so mnou pred workshopom. V deň workshopu pite dostatočné množstvo tekutín.

V prípade úžívania liekov na depresiu a iných liekov na psychické problémy, prosím o konzultáciu, či je workshop pre účastníka vhodný.

KEDY: 15. 6. 2019

ČAS: 17.00 – 20.00 h

CENA: 25 €

KDE: SAMSARA, Hlavná 69, Košice (2. poschodie)

REGISTRÁCIA: e-mail na info@tinichrisi.sk (do predmetu uveďte názov workshopu)

PRINESTE SI: pohodlné oblečenie, teplé ponožky, teplú deku na zakrytie (deky sú aj v štúdiu, ln kebyže preferujete vlastnú:), vankúšik pod hlavu, flašu s vodou

Tešíme sa na vás! :)
Tini a Majo

V prípade záujmu o lekcie nás prosím kontaktujte na: info@tinichrisi.sk alebo zaslaním správy na facebooku